7ο ΓΕΛ Ηρακλείου Ανακοινώσεις,Ανακοινώσεις Σχολικού Έτους 2022-2023 Εξεταστικά κέντρα μουσικών μαθημάτων «Μουσική Εκτέλεση και Ερμηνεία» και «Μουσική Αντίληψη και Γνώση» έτους 2023.

Kοινωνικό φροντιστήριο του Δήμου Ηρακλείου στο 7ο ΓΕΛ ΗρακλείουKοινωνικό φροντιστήριο του Δήμου Ηρακλείου στο 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου

ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Στις 2 Μαΐου ξεκινά η υποβολή αιτήσεων για συμμετοχή μαθητών και εθελοντών καθηγητών στα θερινά τμήματα του κοινωνικού φροντιστηρίου του Δήμου Ηρακλείου. Οι αιτήσεις θα

Ενημέρωση υποψηφίων σχετικά με την προκήρυξη διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών για τις Στρατιωτικές Σχολές ακαδημαϊκού έτους 2024-2025.Ενημέρωση υποψηφίων σχετικά με την προκήρυξη διαγωνισμού επιλογής σπουδαστών για τις Στρατιωτικές Σχολές ακαδημαϊκού έτους 2024-2025.

Aναρτήθηκαν στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του ΓΕΕΘΑ: www.geetha.mil.gr συντονιστικές οδηγίες ως προς την διεξαγωγή των προκαταρκτικών εξετάσεων για εισαγωγή στα ΑΣΕΙ – ΣΣΑΣ – ΣΑΝ – ΑΣΣΥ(https://geetha.mil.gr/syntonistikes-odigies-os-pros-tin-diexagogi-ton-prokatarktikon-exetaseon-ypopsifion-asei-assy/).