7ο ΓΕΛ Ηρακλείου Ανακοινώσεις,Ανακοινώσεις Σχολικού Έτους 2020-2021 Διενέργεια προκαταρκτικών εξετάσεων (ΠΚΕ) για την εισαγωγή στις Σχολές του Λιμενικού Σώματος, στις Στρατιωτικές Σχολές, στις Σχολές του Πυροσβεστικού Σώματος και στις Σχολές της Ελληνικής Αστυνομίας με το σύστημα των Πανελλαδικών Εξετάσεων.

Ενημέρωση για την πρόοδο των μαθητών/τριώνΕνημέρωση για την πρόοδο των μαθητών/τριών

Αγαπητοί γονείς/κηδεμόνες,την Τρίτη 30 Νοεμβρίου 2021 σας καλούμε να προσέλθετε στο σχολείο για να ενημερωθείτε για την πρόοδο των παιδιών σας. Τα παιδιά θα σχολάσουν στις 10:55 π.μ.Για την αποφυγή

Ξεκίνησαν οι εγγραφές στο Κοινωνικό Φροντιστήριο του Δήμου ΗρακλείουΞεκίνησαν οι εγγραφές στο Κοινωνικό Φροντιστήριο του Δήμου Ηρακλείου