ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ

Αγαπητοί μαθητές ,
Τη Δευτέρα 14-6- 2021 αρχίζουν οι πανελλαδικές εξετάσεις.

Σας υπενθυμίζουμε :
Ώρα προσέλευσης στο σχολείο από 07.30. Είσοδος στις αίθουσες αυστηρά στις 08.00.
Θα έχετε μαζί σας την κάρτα υποψηφίου, στυλό διαρκείας μπλε ή μαύρο, μολύβι, γομολάστιχα, γεωμετρικά όργανα αν χρειάζονται, νερό ή αναψυκτικό.
ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ τα κινητά, οι αριθμομηχανές, και κάθε ηλεκτρονική συσκευή επικοινωνίας όπως “εξυπνα ρολογια” κτλ. Ο εντοπισμός κινητού τηλεφώνου ή άλλης ηλεκτρονικής συσκευής ακόμα και απενεργοποιημένης μέσα στην αίθουσα εξέτασης, αποτελεί λογο μηδενισμού του γραπτού σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ!!! μην ξεχάσετε την εκτύπωση ή την χειρόγραφη δήλωση για το self test covid19 το οποίο κάνατε την Πέμπτη 10/6/2021.

Έχουμε λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα ώστε με ασφάλεια, με ηρεμία, σε ένα κλιματιζομενο περιβάλλον με ανοικτά παράθυρα για τη βέλτιστη ανανέωση του εσωτερικού αέρα, με όσο το δυνατό μεγάλες αποστάσεις, να αποδώσετε το μέγιστο των δυνατοτήτων σας. Ευχόμαστε σε όλους καλή επιτυχία!!!

Σακελλάρης Δημήτριος

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2024 (μαθητές ή απόφοιτοι). ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ 5 ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ με τη διαδικασία εισαγωγής του Ν. 4559/2018 (ΦΕΚ 142