7ο ΓΕΛ Ηρακλείου Ανακοινώσεις,Ανακοινώσεις Σχολικού Έτους 2021-2022 Οδηγίες για τις προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις

Οδηγίες για τις προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις

Δευτέρα 23 Μαΐου 2022 αρχίζουν οι προαγωγικές και απολυτήριες εξετάσεις για τους μαθητές και τις μαθήτριές μας. Θέλουμε να σας υπενθυμίσουμε ότι κατά τη διάρκεια των εξετάσεων, οι μαθητές απαγορεύεται να φέρουν μαζί τους οποιουδήποτε είδους ηλεκτρονική συσκευή (κινητό, ακουστικά ή ηλεκτρονικά ρολόγια χειρός κλπ). Σε περίπτωση που μαθητής ή μαθήτρια φέρει κινητό ή άλλη ηλεκτρονική συσκευή εντός της αίθουσας, το γραπτό του θα μηδενίζεται. Επίσης σας ενημερώνουμε ότι το σχολείο δεν φέρει καμία ευθύνη σε περίπτωση απώλειας της ηλεκτρονικής συσκευής όταν αυτή αφήνεται στο κουτί φύλαξης εκτός αίθουσας. Οι μαθητές και οι μαθήτριες θα έχουν μαζί τους στυλό μπλε ή μαύρο, μολύβι, γόμα, γεωμετρικά όργανα και νερό ή χυμό (το διορθωτικό υγρό απαγορεύεται).

Σας ευχαριστούμε για τη συνεργασία!

Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά!

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΕΛ ΕΤΟΥΣ 2024 (μαθητές ή απόφοιτοι). ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΥΠΕΥΘΥΝΗΣ ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΤΑ 5 ΜΟΥΣΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ με τη διαδικασία εισαγωγής του Ν. 4559/2018 (ΦΕΚ 142